Informace

Výrobci

Prohlédnuté produkty

Slevy

Talaria Sting R L1e 8kW zeleno šedá

TR-L1e-GN

Nový produkt

Lehká elektrická motorka enduro, homologovaná. Výkon 8kW, baterie 60V 45Ah,

Více informací

124 900,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Výkon8kW
Napětí60V (16S)
Kapacita [Ah]44.4
Typ článkůLG INR21700-M50LT
Energie [Wh]2600
Nominální proud [A]120
Rok výroby2024
Kategorie homologaceL1e-B
Barevné provedeníZelená

Více informací

TALARIA STING L1E

Elektrická motorka od známého výrobce TALARIA model STING R (L1e) je ta nejžhavější novinka mezi homologovanými motorkami s elektrickým pohonem na českém i světovém trhu. Extrémě velkorysé a dynamické vlastnosti motocyklu, řadí tento motocykl na přední příčky nejen v kategoriích enduro, ale i cross. Talaria sting je navržen jako ultralehký dirt-bike s nízkou hmotností a vysokým výkonem. Nejnižší možná hmotnost a pevnost rámu byla dosažena high-tech technologií při vysokotlakém kování hliníkových slitin o síle 6tun. O zábavu, která vám napumpuje adrenalin do žil se postará elektrický, bezkartáčový, stejnosměrný motor o špičkovém výkonu 8000W.Bezpečnost a krátkou brzdnou dráhu zajistí přední a zadní profesionální čtyřpístové hydraulicky ovládané kotoučové brzdy.

S rostoucím zájmem o udržitelnou a ekologickou mobilitu se stále více lidí obrací k elektromotorce jako alternativě ke konvenčním vozidlům s vnitřním spalovacím motorem. Avšak, abyste mohli bez obav využívat svou elektromotorku na veřejných silnicích, musí být homologovaná podle evropských norem.

Doprava

motocykl vám dovezeme smontovaný a připravený k jízdě po celé ČR. Motocykl od nás zakoupený pochází z oficiálního distribučního zdroje s plnou zárukou a podporou výrobce. Seznam autorizovaných prodejců si můžete ověřit zde. Při nákupu z "šedého" či vlastního dovozu bývá problém s přihlášením a někdy ani přihlásit motorku nelze. Může také nastat problém s uznáním záruky a provedením záruční opravy.

Firma Meldius Rulez s.r.o. je zde od roku 2013, věnuje se elektrickým pohonům, lithiovým akumulátorům. Máme mnoho zkušeností také se servisem Sur-ron, Talaria a to vč. diagnostiky a oprav akumulátorů.

Předváděcí kusy k vyzkoušení a konzultace všech možných úprav je k dispozici po předchozí domluvě a rezervaci termínu.

Homologovaný motocykl

Homologace je proces, při kterém se elektromotorka Talaria Sting R L1e podrobila přísným testům a ověření, zda splňuje bezpečnostní a technické normy EU. Poté, co elektromotorka prošla všemi testy, ji byla přidělena homologace, což umožňuje legální používání na veřejných silnicích.

Jako budoucí majitel homologované elektromotorky Talaria Sting R ve verzi L1e, máte jistotu, že vaše vozidlo splňuje přísné bezpečnostní a technické normy, což zajišťuje vaši bezpečnost a bezpečnost ostatních účastníků silničního provozu.

Homologace L1e poskytuje větší právní jistotu a bezpečnost pro majitele elektromotorky. S homologací je jasné, že vaše elektromotorka splňuje přísné normy a může být používána na veřejných silnicích bez obav z potenciálních problémů se zákonem.

Kromě toho, vlastnictví homologované elektromotorky je výhodné pro získání pojištění. Mnoho pojišťovacích společností vyžaduje, aby vozidlo bylo homologované, aby bylo kryto pojištěním.

Další výhodou homologované elektromotorky je, že tuto motorku lze využít pro každodenní cesty do práce nebo pro jiné účely, bez obav z porušení zákona. Kromě toho, elektromotorka je čistější a ekologičtější alternativou ke konvenčním vozidlům s vnitřním spalovacím motorem, což přispívá ke zlepšení kvality ovzduší v městských oblastech a snižuje negativní dopady na životní prostředí.

Vzhledem k tomu, že elektromotorky jsou stále relativně novým způsobem dopravy, je důležité zajistit, aby byly homologované podle evropských norem a mohly být legálně používány, proto doporučujeme elektromotorky zakupovat s homologací.

Cena ročního zákonného pojištění je minimální a pohybuje se kolem 300,- Kč / rok 

Elektromotocykl je možné využívat jako dopravní prostředek pro podnikající osoby s možností odpočtu DPH.

  • Pouze 66 kg Včetně baterie
  • Dojezd při 40 km/h ≥ 85 km
  • Velký točivý moment 376 Nm

Podrobný popis

Elektromotorka Talaria STING přináší špičkové jízdní výkony do rukou všem jezdcům.

Je postavena na lehkém rámu z ušlechtilých hliníkových slitin. Výkonný elektromotor bezprostředně reaguje a řídící jednotka dávkuje točivý moment na zadní kolo přesně podle pokynů jezdce. Sting je kompaktní, tichá, dobře ovladatelná, ale přesto robustní a odolná elektromotorka s minimálními nároky na údržbu.

Užijte si vzrušení a dobrodružství z jízdy v terénu. Sting vám k tomu bude víc než dobrým parťákem!

Motorka STING je ve verzi L1E homologována pro běžný provoz na pozemních komunikacích.

Špičkový akumulátor

STING je napájen moderní 60 V 45 Ah lithium-iontovou baterií s využitelnou kapacitou 2600 watthodin. Případná výměna za nabitou baterii je otázkou několika vteřin. Díky li-ion článkům LG 21700 určeným pro elektromobily, optimalizované vnitřní struktuře baterie a modernímu BMS (systému řízení baterie) přináší tato bateriová sada bezpečnou a vysoce výkonnou jízdu v terénu s vysokým počtem nabíjecích cyklů.

Tlaria akumulátor 60V 45Ah

Rám

Lehký a kompaktní rám byl navržen a vyroben z hliníkové slitiny 6061. Pod tlakem 6000 tun se rodí rám schopný plnit nejvyšší nároky kladené na bezpečnost i v těch nejnáročnějších terénech.

Tlaria Sting kovaný rám z lehké slitiny

Kontrolér - Řídící jednotka

Díky kvalitním materiálům a optimalizovanému programování je kontrolér schopen dlouhodobě odolávat vysokému proudovému zatížení. Obsahuje silnou ochranu proti rušení, přesné řízení napětí a vybíjecího proudu, kontrolu chyb, ochranu proti vysokým a nízkým teplotám. Optimalizuje dojezdovou vzdálenost a vždy poskytuje jezdci silný, vzrušující a bezpečný zážitek z jízdy.

Talaria Sting kontrolér

Pohonná jednotka

Kombinované hnací ústrojí je ideální pro lehkou elektrickou motorku. Vysoce účinný bezkartáčový synchronní středový motor s permanentními magnety z prvotřídních materiálů. Maximální točivý moment 34 Nm znamená 284 Nm na zadním kole.

Talaria Sting R L1e pohonná jednotka motor s převodovkou

Displej

Přístrojovou desku tvoří vysoce kontrastní OLED displej. Nabízí přehledné zobrazení dat a nízkou spotřebou energie. Díky CAN sběrnici má přístup k datům BMS (systém řízení baterie) a kontroléru pohonné jednotky. Displej poskytuje řadu informací, které zahrnují nejvyšší/průměrnou rychlost, dojezd, údaje o baterii, jízdní režim, chybové kódy... V režimu nastavení umožňuje nastavit různé velikosti kol, řetězových rozet, úroveň regenerace a změnu mezi km/h a mph.

Display Talaria Sting R L1e

Plynová rukojeť

Sting využívá jedinečnou konstrukci plynové rukojeti. Jádro je odolné a výborně chráněné. I když je otočná rukojeť poškozena nárazem, zůstává stále funkční. S kvalitou převzatou z automobilového průmyslu jde ovládání zrychlení s lehkostí. Jednoduše fantastická plynová rukojeť pro elektrickou motorku.

Talaria Plynová rukojeť

SPECIFIKACE



KategorieElektrický motocykl TALARIA STING
Hmotnost66 kg
TECHNICKÉ SPECIFIKACE MOTORU
Typ motorusynchronní motor s permanentními magnety
Umístění motorustřed rámu
Hmotnost motoru7 Kg
Vnější průměr motoruΦ180 mm
Axiální délka motoru120 mm
Maximální účinnost motoru92%
Chlazení motoruvzduchem chlazený
TECHNICKÉ SPECIFIKACE KONTROLERU
Typ kontroleruFOC
Hmotnost kontroleru2 Kg
Rozměry kontroleru248 mm x 128 mm x 50 mm
Maximální účinnost kontroleru92 %
Maximání provozní teplota100 °C
TECHNICKÉ SPECIFIKACE NAPÁJENÍ MOTORU
Jmenovité napětí60 V (DC)
Jmenovitý výkon4000 W
Maximální výkon8000 W
Točivý moment≥ 5.7 N.m
Maximální točivý moment45 N.m
Točivý moment na zadním kole376N.m (44z rozeta)
TECHNICKÉ SPECIFIKACE PŘEVODOVKY
Převodový poměr8,35 (44 z rozeta) / 9,18 (48 z rozeta)
Primární přenospřevodovka
Sekundární přenosřetěz (420)
TECHNICKÉ SPECIFIKACE ELEKTRONICKÝCH KOMPONENTŮ
Jmenovité napětí akumulátoru60 V (DC)
Kapacita akumulátoru45 Ah
Rozměry akumulátoru170 mm x 140 mm x 380 mm
Hmotnost akumulátoru12,85 Kg
Akumulátorové článkyLG Brand 21700
Rychloměr (tachometr)ANO (km/h) / (mi/h)
Regenerační brzdačtyřstupňová, nastavitelná
TECHNICKÉ SPECIFIKACE VOZIDLA
Material rámuUNS A96061 T4 & T6 tvrzená slitina hliníku
Metoda zpracování rámukovaný tlakem 6000 t
Povrchová úprava rámueloxování neboli anodizace
Barevné provedeníčerná
Hlavní světlometLED
Přední odpružená vidliceDNM
Zadní odpruženíFASTACE BDA53RC
Velikost předního kola70 / 100 x 19" (CST)
Velikost zadního kola80 / 100 x 19" (CST)
Rozvor kol1225 mm
Maximální rychlost85 km/h (44 z rozeta)
Maximální dojezd≥ 85km při 40 km/h
Celková hmotnost vozidla66 Kg
Rozměry vozidla (délka, šířka, výška)1880 mm x 770 mm x 1088 mm
Výška sedadla840 mm
Šířka řídítek760 mm
Minimální světlá výška vozidla260 mm

Talaria Sting R L1e zeleno-šedá

elektrická motorka Talaria Sting R L1e 8kW