Seznam produktů výrobce Nicot

Nicot výrobce spalovacích a elektrických motorek, u nás v e-shopu najdete ty elektrické jako je E Beast, Fox ... Značka Nicot dává důraz na vlastní vývoj a inovace. Je autorem více než 10 patentů a vylepšení pro terénní motocykly. Podrobnější informace níže.

Nicot motorcycle

O NICOT


Buďte jiní, buďte úspěšní! ! !


Chongqing Nicot Industry and Trade Co., Ltd. je středně velký výrobce motocyklů se sídlem v Chongqing, největší výrobní základně motocyklů v Číně. Všichni hlavní členové mají více než 15 let zkušeností s vedením podniku, díky čemuž vám můžeme nabídnout profesionální a efektivní služby.


Od data založení v roce 2016 se Nicot specializuje na vývoj a výrobu vlastních charakteristických motocyklů s plnou inteligencí. Zaměřujeme se na výrobu osobitých produktů, v současnosti především produktů pro terénní motocykly. Více než 50 % dílů na našem motocyklu je navrženo a vyvinuto námi samotnými, což našim klientům brání v hrozné konkurenci duplikátů.


Přizpůsobujeme se různým speciálním požadavkům zákazníků. To nám také umožnilo během několika let obsadit podíl na hlavních trzích terénních motocyklů na Filipínách, v Rusku, na Ukrajině atd. Kromě toho se naše produkty prodávají také do Spojených států, Jižní Ameriky, Afriky a tak dále! Těšíme se na další připojení. Buďte jiní, buďte úspěšní! ! !

Zobrazit

Žádné produkty neodpovídají tomuto výrobci.