Katalog

Informace

Novinky

Slevy

Kompletní přestavbové sady na elektrokola a elektrokoloběžky

Máte své oblíbené kvalitní kolo a chcete ho vybavit elektropohonem? Žádný problém, s naší sadou to zvládnete sami nebo si ji necháte odborně namontovat přímo u nás či u našich obchodních partnerů. Přestavět lze každé kolo a téměř každá koloběžka. Přestavbou ušetříte peníze a ještě získáte kvalitnější a hodnotnější elektrokolo než mnohé "levnější...

Máte své oblíbené kvalitní kolo a chcete ho vybavit elektropohonem? Žádný problém, s naší sadou to zvládnete sami nebo si ji necháte odborně namontovat přímo u nás či u našich obchodních partnerů. Přestavět lze každé kolo a téměř každá koloběžka. Přestavbou ušetříte peníze a ještě získáte kvalitnější a hodnotnější elektrokolo než mnohé "levnější" hotové, kde se šetří nejen na kvalitě elektropohonu, akumulátoru ale i na samotném kole.

Pomůžeme Vám s výběrem vhodné sady tak, aby splnila vaše očekávání, účel a vaše finanční možnosti. Máme všechny druhy pohonů, nábojové motory zapletené v předním či zadním kole, středové motory. Oboje klasické tak i s technologií řízené torzním snímačem kterou používají ty nejlepší a drahé sady Bosch, Yamaha.

Používáme pouze léta prověřené sady, spokojený zákazník a minimum reklamací je náš cíl. Díky návodům, technické podpoře a šikovnosti si naši zákazníci sami úspěšně přestavěli více jak 100kol na elektrokolo. Pokud byste chtěli nějakou referenci či si kolo vyzkoušet, kontaktuje nás a sdělte nám město.

Pro obchodní partnery s žl. v oboru nabízíme velkoobchodní styk, kontaktujte nás.

Zobrazit

Kompletní přestavbové sady na elektrokola a elektrokoloběžky Počet produktů: 7

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek