Informace

Výrobci

Novinky

Prohlédnuté produkty

Slevy

Sleva! Kontrolér - regulátor Sur-Ron X verze Zobrazit větší

Kontrolér - regulátor Sur-Ron X verze

SR-LB-CONTX

Nový produkt

Originální regulátor (řídící jednotka) - controller pro Sur-Ron Light Bee X (případně přestavba na X verzi) model 2021

Více informací

na objednávku

17 500,00 Kč s DPH

-500,00 Kč

18 000,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Napětí60V
Nominální proud [A]80A
Kategorie díluElektro

Více informací

Řídicí systém Sine Wave s originální technologií Sur-ron X-Version, poskytuje až o 20% vyšší špičkový výkon, hladší a plynulejší akcelerace a snížený hluk při provozu.

Pro Sur-ron Model Light Bee, ovladač verze X je kompatibilní pouze s motory, které nesou číslo dílu se sériovým koncem „0200“. Např. P/N: 11100-YQ2A-0200 je kompatibilní, ale P/N: 11100-YQ2A-0100 není kompatibilní.

Specifikace jednotky

X-controller

Oproti standardní verzi je X-jednotka vylepšená systémem FOC (Field Oriented Control), sinusovým průběhem, který nevytváří elektricky bzučivý zvuk v motoru a má lepší běh. Je přidána funkce regenerativního brzdění, které vrací energii zpět do akumulátoru. Díky těmto vylepšením také dosahuje vyššího kroutícího momentu. Jednotka je zapouzdřena v odolném hliníkovém odlitku a celá je zalitá. Je tak odolná vůči vnějším vlivům. Celková elektrická účinnost dosahuje 98%

  • FOC řízení - přesně vypočítává potřebný statorový proud vzhledem k pozici rotoru, vyznačuje se výbornou charakteristikou, která se dobře adaptuje a dá se použít pro BLDC i střídavé AC motory. Vyžaduje však provádění mnoha výpočtů, které ale nejsou moc časově náročné. Pracuje dobře při každé rychlosti a dovoluje přesně řídit / dávkovat točivý moment.


model 2021 má implementován kompletní komunikační protokol s akumulátorem a displejem v případě homologované verze. možnost nastavit intenzitu rekuperace a hlášení poruch na displej, diagnostický přípravek "led diodu" či servisní diagnostický přípravek