Informace

Výrobci

Novinky

Prohlédnuté produkty

Elektrokoloběžka DEB Country 1000

DEB1000C

Nový produkt

COUNTRY 1000 
byla vyvinuta pro turisty, cestovatele, výletníky a pro jedince s láskou ke koloběhu. Umožní, díky svému vysokému dojezdu konat, celodenní výlety. Pro zapůjčení či předvedení koloběžky nás kontaktujte.

Více informací

Dostupnost na dotaz

39 990,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Nominální výkon1000W
Napětí48V

Více informací

COUNTRY 1000 
byla vyvinuta pro turisty, cestovatele, výletníky a pro jedince s láskou ke koloběhu. Umožní, díky svému vysokému dojezdu konat, celodenní výlety.
Svojí světlou výškou zajistí průjezd i těžkým terénem a svojí odolností IP55 se nemusíte bát jízdy v bahnitých a mokrých terénech. I při těchto všech výhodách zajišťuje nízký nášlap, který zaručí dobré odrážení, když si budete chtít trochu zasportovat. Rozměry jsou větší než u sportovní verze a to z důvodu lepšího komfortu v terénní jízdě. Uvidíte sami, s jakou lehkostí koloběžka COUNTRY proplouvá terénem, a ani těžký terén není pro ni překážkou. Těmto vlastnostem přispívá odpružená vidlice s hydraulickým tlumením. Koloběžka je plně vybavena k okamžitému použití. Bylo myšleno na všechno, a proto již nemusíte vkládat žádné další investice na zakoupení základních doplňků.

COUNTRY 1000 je vyráběna z vysoce-pevnostní hliníkové slitiny, která zaručuje nízkou hmotnost a výbornou tuhost koloběžky. Spojovací materiál je z nerezové oceli. Kompletní koloběžka je lakována práškovou barvou, která má vynikající otěrové vlastnosti. Je použit bezporuchový motor s výkonem 1000W MagicPie. Ten zajišťuje vysoký točivý moment, se kterým vyjedete opravdu všechny kopce a zdoláte i ty nejzákeřnější překážky. Vlastností tohoto motoru je možnost rekuperace elektrické energie při brždění koloběžky. Baterii jsme zvolili moderní LiFePO4 48V15Ah. Vyniká svojí spolehlivostí a vysokou životností a minimální závislostí na okolní teplotě. S touto baterií je koloběžka schopna dojezdu až 70km v ideálních podmínkách. Samozřejmě závisí na profilu trati, hmotnosti jezdce a povětrnostních podmínkách. Tuto baterii lze nabít se standardně dodávanou nabíječkou za 7,5 hodiny. Při zakoupení rychlo-nabíječky, je možné koloběžku kompletně dobít již za 1,8 hodiny. Mezi základní pomocníky koloběžky patří tempomat. Tímto tlačítkem spolu s ovladačem rychlosti si nastavíte rychlost koloběžky. Tuto praktickou věc oceníte, že již nebudete dostávat křeče do palce při neustálém držení plynové páčky. Tempomat funguje podobně jako u automobilu. Koloběžka je osazena odpruženou přední vidlicí s hydraulickým tlumením pro lepší zdolávání nerovností a zvyšování jízdního komfortu na nerovných cestách. Kola s dvojitými ráfky Remerx jsou obuta kvalitními plášti již v základu. Používáme osvědčené pláště pro koloběh od firmy Schwalbe. Sice jsou dražší, ale díky komfortu jízdy a vysoké bezpečnosti se vyplatí. Zastavení koloběžky zajišťují kvalitní mechanické kotoučové brzdy Schimano na obou kolech. Brzdové páky jsou opatřeny odpojovacími senzory. Ty dokáží vypnout motor při náhlém brždění.  Pro bezpečnou jízdu má koloběžka již z výroby montované odrazky přední a zadní. Stupačka je opatřena protiskluzovými pásky. Tyto pásky si můžete kdykoliv vyměnit a nalepit si vlastní protiskluzový grip vlastního designu a učinit tak svou koloběžku jedinečnou. Koloběžka má integrovaný designový přední blatník. Zadní blatník je samozřejmě v základním vybavení koloběžky.  Blatníky spolu s ochranou IP55 kompletní koloběžky, zajistí bezstarostnou jízdu i za deště a nepříznivého počasí, jízda ve sněhu je naprosto normální a hodně zábavná. Pro jednoduché zaparkování poslouží jednoduchý stojánek umístěný u zadního kola. Koloběžka obsahuje přípravu pro montáž sedačky a nosiče. Toto příslušenství lze dokoupit a následně namontovat jak zvlášť tak i dohromady.


Po dohodě si můžete zvolit vlastní barevnost koloběžky dle vzorníku RAL.

Hmotnost29 kg
výkon1000W
max. rychlost34km/h
spotřeba8kč/100km
rekuperaceano
volnoběžkane
programovatelná CPUano
tempomatano
ovladač plynupalcový
baterieLiFePO4 48V15Ah
životnost baterievíce než 1800 nabití
indikace kapacity baterieano - LED
dojezdaž 70km
čas nabíjení standard7,5hod
čas nabíjení fast1,8hod (není v ceně)
vidliceodpružená - hydraulický tlumič
přední kolo24" - remerx, schwalbe
zadní kolo18" - remerx, schwalbe
přední brzdakotoučová - mechanická
zadní brzdakotoučová - mechanická
celková délka1755mm
výška stupačky160mm
základní barvačerno - oranžová
nosnost120kg
IP55ano
blatník předníano - integrovaný
blatník zadníano
stojánekano
odrazky zadníano
odrazky předníano
zadní nosičpříprava, nosič není v ceně
sedačkapříprava, sedačka není v ceně