Informace

Výrobci

Novinky

Prohlédnuté produkty

Slevy

Talaria Sting R MX Zobrazit větší

Talaria Sting R MX

TR-MX-BL

Nový produkt

Lehká elektrická motorka cross. Výkon 8kW, baterie 60V 45Ah, 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

111 000,00 Kč s DPH

Přidat na seznam přání

Parametry

Výkon8kW
Napětí60V (16S)
Kapacita [Ah]44.4
Typ článkůLG INR21700-M50LT
Energie [Wh]2600
Nominální proud [A]120
Rok výroby2023
Kategorie homologaceBEZ-Off road
Barevné provedeníModrá

Více informací

Elektrická motorka od známého výrobce TALARIA model STING R (MX) je ta nejžhavější novinka mezi motorkami s elektrickým pohonem na českém i světovém trhu. Extrémě velkorysé a dynamické vlastnosti motocyklu, řadí tento motocykl na přední příčky nejen v kategoriích enduro, ale i cross. Talaria sting je navržen jako ultralehký dirt-bike s nízkou hmotností a vysokým výkonem. Nejnižší možná hmotnost a pevnost rámu byla dosažena high-tech technologií při vysokotlakém kování hliníkových slitin o síle 6tun. O zábavu, která vám napumpuje adrenalin do žil se postará elektrický, bezkartáčový, stejnosměrný motor o špičkovém výkonu 8000W. Bezpečnost a krátkou brzdnou dráhu zajistí přední a zadní profesionální čtyřpístové hydraulicky ovládané kotoučové brzdy.

MX je zkratka pro motokrosovou motorku, což je typ motocyklu určený pro závody v motokrosu. Motokros je sportovní disciplína, která se odehrává na speciálně upravených tratích se skoky, zatáčkami a různými překážkami. MX motorky jsou speciálně navrženy pro tento typ závodů a mají nízkou váhu, krátké odpružení a silné motory.

 

Talaria Sting R jako jedna z nejlepších elektromotorek na českém trhu nabízí rychlou akceleraci a vysokou maximální rychlost. Tyto motorky mají také speciální pneumatiky, které jsou navrženy pro zlepšení trakce a přilnavosti na různých površích, jako jsou bláto, písek nebo kameny.

Mezi hlavní výhody patří nízká hmotnost a zlepšená obratnost a agilita. Navíc mají nami nabízené MX motorky kratší odpružení a větší světlou výšku, aby se lépe přizpůsobily terénu a různým překážkám na trati.

MX motorky jsou populární nejen pro závody, ale také pro trénink a rekreační jízdu. Tyto motorky jsou také vhodné pro jezdce všech úrovní, od začátečníků až po zkušené závodníky. Vzhledem k jejich vysokému výkonu a agilitě jsou MX motorky oblíbené i mezi adrenalinovými nadšenci a extremsportovci, kteří hledají nové výzvy.